ON-LINE REZERVACE

PERMANENTKY

Sledujete nás na facebooku

V areálu Sportcentra Infinit jsou pro váš připraveny tři klimatizované squashové kurty, půjčovna squashového vybavení, squashové kurzy a další služby.

  • tři klimatizované squashové kurty značky Fiberesin
  • pořádání squashových turnajů pro děti a dospělé (zajištění rozhodčího, občerstvení, doprovodného programu, pohárů, medailí, diplomů)
  • půjčovna squashového vybavení
  • prodej squashového zboží

Pro všechny návštěvníky je k dispozici příjemné zázemí - bezplatné parkoviště, parkovací dům za 40 Kč po celou dobu vašeho pobytu v areálu (max. 6 hodin), prostorné a pohodlné šatny a sprchy. Po hře můžete využít  příjemné posezení v restauraci Sezio nebo relaxaci ve Vodním a saunovém světě. 

PERMANENTKY NA SQUASH

Chcete mít jistotu pravidelné hry a rezervovat si váš squashový kurt?

Nabízíme možnost permanentky, která vám garantuje pevnou rezervaci vašeho termínu na celou konkrétní sezonu. Výhodou je, že budete mít k dispozici váš oblíbený kurt ve vámi vybraný termín, získáte 5% slevu na služby z ceníkových cen a budete rychleji odbaveni na recepci. Vaší pravidelnou rezervaci můžete omluvit s možností náhrady 24 hodin dopředu. Permanentku lze vytvořit i na zkrácenou sezónu (v případě pozdějšího přihlášení) a platí se předem na účet.

Více informací o permanentkách získáte na e-mailu: sportstep@infinit.cz.