Sledujete nás na facebooku

Privátní sauna

Privátní sauna nabízí příjemnou příležitost pro ničím nerušenou relaxaci pro páry či přátele.

V prostorné saunové kabině ze světlého a tmavého dřeva může pohodlně rozjímat dvě až sedm osob. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici zážitková sprcha s vodopádem a bočními tryskami.

Součástí privátní sauny je útulná relaxační místnost s posezením a relaxačním lůžkem pro maximální pohodlí. K dispozici je denní a odpočinkový tisk. Občerstvení si můžete kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou, v nabídce jsou kromě osvěžujících alkoholických a nealkoholických nápojů také kvalitní zážitková vína, sendviče či sladké dobroty.

Biopozitivní účinky sauny

Sauna je zcela jistě ta nejdokonalejší očista, jak duševní, tak fyzická. Působí blahodárně na fyzický i psychický stav člověka - bolest i napětí povolí, ztuhlé svalstvo se regeneruje, tělo se detoxikuje a vy si báječně odpočinete. Sauna posiluje imunitu, rozšiřuje cévy, zklidňuje činnost srdce, uvolňuje dýchací cesty, ale také potlačuje nespavost a nervozitu.

DÁRKOVÉ POUKAZY NA PRIVÁTNÍ SAUNU A DALŠÍ ZÁŽITKY NAJDETE NA E-SHOPU INFINITDARKY.CZ

 

RODINNÉ SAUNOVÁNÍ

Užijte si se svými dětmi saunování. Připravili jsme pro vás speciální zvýhodněné ceny pro jednu nebo dvě rodiny.

RODINNÁ PRIVÁTNÍ SAUNA PRO 1 RODINU

2 dospělí + 1 – 3 děti zdarma

  • 50 min - 710 Kč
  • 80 min - 990 Kč

RODINNÁ PRIVÁTNÍ SAUNA PRO 2 RODINY

4 dospělí + 2 – 6 děti zdarma

  • 80 min - 1 180 Kč (590 Kč / 1 rodina)

 

JAK POUŽÍVAT SAUNOVOU KOSMETIKU?

  • Před aplikací peelingů si rozprostřete v privátní sauně prostěradlo, na které si poté usednete.
  • Sůl, med nebo yogurt gel aplikujte na potem zvlhlou pokožku těla při pobytu v saunové kabině.
  • Po aplikaci nechejte několik minut absorbovat do pokožky a poté proveďte jemnou masáž celého těla, která podpoří vstřebání léčivých látek a vyhlazení pleti.
  • V rámci ochlazovacího procesu případné zbytky přípravku důkladně smyjte vlažnou vodou v prostoru sprch.

 

Saunovací kosmetika

Zpestřete si váš pobyt v privátní sauně a vyzkoušejte speciální kosmetiku ve formě peelingových solí, medů a yogurt gelu Ice Therapy určených k prohloubení účinků saunování.

Působením tepla v privátní sauně dochází k prokrvení pokožky a otevírání pórů, ze kterých se spolu s potem vyplavují toxiny. Díky unikátnímu složení našich peelingů se tělo zbavuje škodlivých látek z hlubších vrstev a zároveň pokožka vstřebává léčivé a zkrášlující látky obsažené v peelingových solích a medech. Aromatické složky peelingů zajistí, že se návštěva sauny ponese v harmonii péče o tělo i ducha.

  • PEELINGOVÉ SOLI

Peelingové soli zbaví dokonale pokožku odumřelých buněk, podpoří proces detoxikace a umocní prokrvení. Díky tomu dochází k vyhlazení kůže, jejímu zpevnění a očištění od škodlivých usazenin. Vybírat můžete z následujících druhů solí:

  · Ledová máta – chladivá a osvěžující 

  · Santalové dřevo – podporuje duševní vitalitu a uvolnění 

  CENA : Balíček pro 1 osobu 35 Kč

 (v ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla)

  •  PEELINGOVÉ MEDY

Saunový masážní med je vyroben z pravého včelího medu, který je často označován jako přírodní všelék s blahodárnými účinky.  Díky pravidelné aplikaci se pokožka stává zářivější, pevnější a hladší na dotek.

Vybírat můžete z následujících druhů medů:

  · Pomeranč - osvěžující a očíšťující

  · Neutral - čistý a přírodní

Balíček pro 1 osobu 45 Kč

 (v ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla)

  • WELLNESS JOGURT GEL

Wellness jogurt gel obsahuje  Aloe Vera, které v kombinaci s esenciálním olejem Máty dodává pokožce přirozenou svěžest a hladkost. Chladivý účinek jogurtu je výborný pro ochlazení po saunování. Pokožka je sametově jemná, vypnutá a dokonale hydratovaná.

 · Gel – Ice Therapy – Máta

CENA: balíček pro 1 osobu  45 Kč

(v ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla)