Novinky

Saunování v létě

Array

Chcete být v létě zdraví a lépe zvládat vedra? Sauna vám v tom pomůže! 

Horké léto a saunování – jde to dohromady? Odborníci na zdravý životní styl dlouhodobě potvrzují, že i v teplých letních měsících dostává naše imunita zabrat. Především výrazné kolísání teplot, které přináší změny počasí, ale i přechody mezi klimatizovanými a neklimatizovanými prostory podrobují naši imunitu těžkým zkouškám. A právě jedním z velmi dobrých způsobů jak lépe zvládat i extrémní tepla je pravidelné saunování. 

 

  • Teplo v sauně otevírá póry kůže a odvádí škodliviny z organizmu.                                                               
  • Saunování odstraňovat stres a nervozitu.                                                                                                 
  • Zlepšuje oběh krve v poškozených tkáních se rychleji léčí poranění svalů, vazů či kloubů.
  • Sauna uvolňuje a detoxikuje tělo, posiluje imunitu, tlumí bolest, udržuje pružnost cév, napomáhá potlačovat nespavost.                                                                                                          
  • Saunování, to je i kosmetická péče o kůži. Při pravidelném saunování se kůže zpevňuje a uzdravuje.


Zdá se vám, že něco z uvedeného v létě nepotřebujeme? Návštěvě sauny se proto nevyhýbejme ani v letním období. Odborníci doporučují chodit do sauny každých sedm dní, a to i v létě. Právě tak je možné udržet obranné schopnosti organizmu. 


Wellness pobyty či víkendy pro dva

Array

Vyberte si z nabídky našich wellness pobytů ve Wellness hotelu Step. Čtyřhvězdičkový hotel nabízí velmi širokou škálu volnočasových aktivit (badminton, squash, tenis, bazén, sauny atd.) a skýtá tak jedinečnou možnost prožít wellness pobyt opravdu aktivně.  

Ve wellness hotelu Step jsme pro vás připravili relaxační pobyty s vodním a saunovým světem, masážemi, privátním whirlpoolem či privátní saunou s relaxačním lůžkem.

Více informací naleznete zde: www.infinitpobyty.cz


Fyzioterapie

Array

 

V privátním wellness & fitness Infinit jsme pro vás nově připravili fyzioterapii, při níž se zabýváme diagnostikou, léčbou a hlavně prevencí vašeho pohybového aparátu.

Naši vyškolení fyzioterapeuti vám pomohou jak s akutními, tak i chronickými problémy, a jsou tu pro vás i v oblasti regenerace a rekondice vašeho organismu.

Nabízíme péči s využitím moderních fyzioterapeutických metod a technik tak, abychom docílili maximálního efektu. Na základě vzájemného rozhovoru a vstupního vyšetření pro vás stanovíme následný postup při terapii či tréninku s našimi fitness instruktory. Snažíme se o to, aby byla odstraněna prvotní příčina daných problémů, nejen symptomy, tak aby se vám obtíže již nevracely.

Možnosti fyzioterapie:

-       Komplexní diagnostika těla (Kineziologický rozbor)

-       Konzultace individuálních pohybových programů

-       Dle výsledku kineziologického rozboru vhodně zvolená                       terapie a cvičení

 -      Individuální fyzioterapie se zaměřením na úpravu                               svalových dysbalancí

-       Manuální terapie: mobilizace, manipulace, měkké                               techniky svalů, kůže, vaziva, fascií

-       Fyzioterapeutické techniky: Mojžíšová, ACT, DNS - Kolář,                   Lewit, atd.

-       Senzomotorické cvičení na labilních plochách: balanční                       pomůcky, BOSU, úseče, pěnové podložky

-       Úprava špatných stereotypních návyků (sedu, stoje, chůze,               dechu, aj.)

-       Navržení dalšího terapeutického plánu                                               (prevence těchto bolestí)

  • Fyzioterapie 1170 Kč (55 minut)
  • Fyzioterapie 675 Kč (25 minut)

kosmetika po saunováni by Infinit

Array

Saunování přináší tělu velký ozdravný a čistící účinek. Po saunování je pokožka skvěle připravena pro přijímání výživných látek.Podpořte účinky sauny speciální, 100% přírodní, luxusní a jedinečnou kosmetikou inspirovanou tradicemi severských zemí.

Kosmetika po saunování obsahuje ty nejkvalitnější rostlinné oleje jako je bio brusinkový olej, olej ze semínek divoké ostružiny nebo rakytníkový olej.

Hýčkejte a vyživujte svou pokožku silou severské přírody.

Jedinečná kombinace olejů pokožku dokonale vyživuje, hydratuje, zpomaluje proces stárnutí kůže a po použití činí pokožku vláčnou, pružnou a sametovou.

Více informací naleznete na: www.infinitdarky.cz