Novinky

Fyzioterapie

Array

 

Ve wellness & fitness Infinit jsme pro vás nově připravili fyzioterapii, při níž se zabýváme diagnostikou, léčbou a hlavně prevencí vašeho pohybového aparátu.

Naši vyškolení fyzioterapeuti vám pomohou jak s akutními, tak i chronickými problémy, a jsou tu pro vás i v oblasti regenerace a rekondice vašeho organismu.

Nabízíme péči s využitím moderních fyzioterapeutických metod a technik tak, abychom docílili maximálního efektu. Na základě vzájemného rozhovoru a vstupního vyšetření pro vás stanovíme následný postup při terapii či tréninku s našimi fitness instruktory. Snažíme se o to, aby byla odstraněna prvotní příčina daných problémů, nejen symptomy, tak aby se vám obtíže již nevracely.

Možnosti fyzioterapie:

-       Komplexní diagnostika těla (Kineziologický rozbor)

-       Konzultace individuálních pohybových programů

-       Dle výsledku kineziologického rozboru vhodně zvolená                       terapie a cvičení

 -      Individuální fyzioterapie se zaměřením na úpravu                               svalových dysbalancí

-       Manuální terapie: mobilizace, manipulace, měkké                               techniky svalů, kůže, vaziva, fascií

-       Fyzioterapeutické techniky: Mojžíšová, ACT, DNS - Kolář,                   Lewit, atd.

-       Senzomotorické cvičení na labilních plochách: balanční                       pomůcky, BOSU, úseče, pěnové podložky

-       Úprava špatných stereotypních návyků (sedu, stoje, chůze,               dechu, aj.)

-       Navržení dalšího terapeutického plánu                                               (prevence těchto bolestí)

  • Fyzioterapie 1170 Kč (55 minut)
  • Fyzioterapie 675 Kč (25 minut)

kosmetika po saunováni by Infinit

Array

Saunování přináší tělu velký ozdravný a čistící účinek. Po saunování je pokožka skvěle připravena pro přijímání výživných látek.Podpořte účinky sauny speciální, 100% přírodní, luxusní a jedinečnou kosmetikou inspirovanou tradicemi severských zemí.

Kosmetika po saunování obsahuje ty nejkvalitnější rostlinné oleje jako je bio brusinkový olej, olej ze semínek divoké ostružiny nebo rakytníkový olej.

Hýčkejte a vyživujte svou pokožku silou severské přírody.

Jedinečná kombinace olejů pokožku dokonale vyživuje, hydratuje, zpomaluje proces stárnutí kůže a po použití činí pokožku vláčnou, pružnou a sametovou.

Více informací naleznete na: www.infinitdarky.cz