Sledujete nás na facebooku

Infinit Masáže

V našem wellness centru vám přední odborníci nabízejí masáže relaxační, detoxikační a speciální masáže s podmanivou vůní, bahenní zábaly a procedury.

Díky dvěma vedle sebe umístěným masážním místnostem mohou jít dvojice na masáž současně. Profesionální maséři vás přivítají v provoněné masérně s tlumeným osvětlením a příjemnou relaxační hudbou.

DÁRKOVÉ POUKAZY NA MASÁŽE A DALŠÍ ZÁŽITKY NAJDETE NA E-SHOPU INFINITDARKY.CZ

 

Infinit masáž

Naší specialitou je Infinit masáž, individuálně zaměřená na problémové partie klienta. Je založená na osobním přístupu, s cílem nejen odstranit váš konkrétní problém, ale hlavně najít jeho příčinu, aby se obtíže přestaly vracet. Při Infinit masáži vám profesionální maséři ‚namíchají‘ jednotlivé techniky přímo na míru tak, aby co nejlépe uvolnili svaly a ulevili vašim zádům či končetinám. Dopřejte si Infinit masáž a na chvíli zapomenete na celý svět. Bolesti ustoupí, tělo si odpočine a zregeneruje a vy budete odcházet jako znovuzrození. Provádíme 25, 55, 85 a 110 minutové masáže.

speciální masáže

 •  Aromaterapeutická olejová masáž  

Aromaterapeutická masáž blahodárně působící na vaše tělo a mysl se provádí v souladu s klasickými masérkými hmaty za použití éterických olejů. Spojuje prvky masáže s účinky léčivých extraktů bioéterických olejů. Slouží pro povzbuzení těla i mysli. Provádíme 55  a 85 minutové masáže. 

 • Antistresová masáž

Antistresová masáž má příznivý vliv na lidskou psychiku při únavě, stresu a vyčerpání způsobených každodenním shonem. Provádíme 25 a 55 minutové masáže.

 •   Masáž pro těhotné  

Masáž je určena pro těhotné a ženy po porodu, doporučujeme po 3. měsíci těhotenství do 7. měsíce těhotenství. Masíruje se šíje, záda v hrudní oblasti a mezižeberní svaly, plosky nohou a jemná masáž olejíčkem proti popraskání kůže na bříšku a stehnech. Provádíme 25 a 55 minutové masáže. 

 • Gejšino tajemství

Gejšino tajemství je rituál s vůní magnólie a ovocnými tóny sloního jablka s BIO kaméliovým olejem. 

Příjemná masáž s nahřátými bylinnými měšci a zábalem z výživného másla, dodá vaší pokožce potřebnou hydrataci. Rituál uvoní nejen tělo, ale i mysl. Provádí se v délce 85 minut.


 

   

RELAXAČNÍ MASÁŽNÍ PROCEDURY

 • Čokoládové fantazie
  • napomáhá k odstranění stresu a únavy
  • hydratuje a vyživuje pokožku
  • působí pozitivně na tělo i duši
  • zlepšuje náladu a působí na naše city
  • dokáže stimulovat tvorbu endorfinu a serotoninu

Exkluzivní čokoládová masáž zlepší nedostatečnou pružnost pokožky a zábal do sladké tekuté cukrovinky ji vyživí a zvláční. Po závěrečném očištění a nanesení čokoládového krému zjistíte, že toto sladké potěšení je 100% relax. Provádíme 85 minutovou masáž.

Účinky procedury:

 •  Havajská masáž horkými lávovými kameny  

Horké lávové kameny se po nahřátí přikládají na důležitá energetická místa, nebo místa na těle, kde se předpokládá zvýšené ukládání napětí ve svalech a tedy místa, kde jsou časté svalové bolesti nebo se zde ukládá svalové napětí. Provádíme 50 a 80 minutové masáže.

DETOXIKAČNÍ MASÁŽE

 •  Medová detoxikační masáž 

Účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, nezdravém životním stylu, chronických nemocech a únavě. Nejde o klasickou masáž, může být mírně bolestivá. Provádíme 55 minutové masáže.

 •  Celková manuální lymfodrenáž

Tato terapie je zaměřena na lymfatický oběhový systém. Napomáhá odtoku toxických látek a jiných zplodin z těla ven. Jemná, krouživá, hmatová technika napomáhá toku lymfy směrem k uzlinám, kde je filtrována a pročištěna. Terapie obsahuje 3 procedury po 120 minutách.

Vyzkoušet můžete:

CENÍK MASÁŽÍ NAJDETE ZDE.

 

DÁRKOVÉ POUKAZY NA MASÁŽE A DALŠÍ ZÁŽITKY NAJDETE NA E-SHOPU INFINITDARKY.CZ