Sledujete nás na facebooku

infinit Privátní sauna

SAUNOVÁ KOSMETIKA

Zpestřete si váš pobyt v privátní sauně a vyzkoušejte speciální kosmetiku ve formě peelingových solí a medů určených k prohloubení účinků saunování.

Působením tepla v privátní sauně dochází k prokrvení pokožky a otevírání pórů, ze kterých se spolu s potem vyplavují toxiny. Díky unikátnímu složení našich peelingů se tělo zbavuje škodlivých látek z hlubších vrstev a zároveň pokožka vstřebává léčivé a zkrášlující látky obsažené v peelingových solích a medech. Aromatické složky peelingů zajistí, že se návštěva sauny ponese v harmonii péče o tělo i ducha.

 

  • SAUNOVACÍ JOGURTY

Poskytují vaší pokožce a pleti hydratačně regenerační péči a zanechávají ji sametově hebkou. Jsou obohaceny příjemnými a zcela přírodními vůněmi, které vás budou doprovázet ještě dlouho po aplikaci. Saunové jogurty není potřeba smývat, krásně se vsáknout do Vaší pokožky. 

  ·             Tropic (kokos) – chladivá a osvěžující   

  ·             Hroznové víno 

CENA : Balíček pro 1 osobu 45 Kč

 (v ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla)


  • MEDY

Med je označován jako přírodní všelék s blahodárnými účinky. Peelingový med se zrníčky z broskvových jader jemně odstraní odumřelé buňky a nastartuje proces regenerace. Díky pravidelné aplikaci se pokožka stává zářivější, pevnější a hladší na dotek.

Vybírat můžete z následujících druhů medů:

  ·             Pomeranč – povzbuzující a tonizující

CENA : Balíček pro 1 osobu 45 Kč (v ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla)

 

  • TĚLOVÝ PEELING

Pravidelné používání tělového peelingu prospívá každé pleti. Pokožka je díky této proceduře hladší, pevnější a zdravější: Peeling se používá stejně jako peelingové soli a poté se smývá ve sprše.

  ·             Kaktus – exotický a osvěžující  

CENA :  Balíček pro 1 osobu 49 Kč

 (v ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla)

 

Privátní sauna v krčském zámečku

Nabízí ničím nerušenou relaxaci pro páry i skupinku přátel. V prostorné saunové kabině ze světlého dřeva může pohodlně rozjímat dvě až sedm osob.

Součástí zámecké privátní sauny je útulná odpočívárna s posezením a relaxačními lůžky pro maximální pohodlí. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici ledový bazének s vodopádem. Ve wellness centru jsou v nabídce dvě privátní sauny.

Občerstvení přímo ze zámecké kuchyně je možné kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou, v nabídce jsou kromě osvěžujících alkoholických a nealkoholických nápojů také kvalitní zážitková vína.

Privátní saunu lze propojit s relaxací ve druhé wellness zóně - ve vířivém whirlpoolu.

 

DÁRKOVÉ POUKAZY NA PRIVÁTNÍ SAUNU A DALŠÍ WELLNESS ZÁŽITKY NAJDETE NA E-SHOPU INFINITDARKY.CZ

 

 

 

JAK POUŽÍVAT SAUNOVOU KOSMETIKU?

Před aplikací peelingů si rozprostřete v privátní sauně prostěradlo, na které si poté usednete.
Peeling (sůl, med) aplikujte na potem zvlhlou pokožku těla při pobytu v saunové kabině.
Po aplikaci nechejte několik minut absorbovat do pokožky a poté proveďte jemnou masáž celého těla, která podpoří vstřebání léčivých látek a vyhlazení pleti.
V rámci ochlazovacího procesu případné zbytky přípravku důkladně smyjte vlažnou vodou v prostoru sprch.