Sledujete nás na facebooku

Časté dotaty - Fitness

Je potřeba se do fitness objednávat?

Rezervace nutná není.

 

Jak dlouho mohu v posilovně cvičit?

Vstup je jednorázový, ale časově neomezený - můžete u nás cvičit libovolně dlouhou dobu.

 

 Jak velké je fitness a co tam vše najdu? 

Naše fitness je klimatizované, o rozloze 124 m2 - najdete v něm kardio zónu značky Startrac (běžecké pásy, crossové trenažery, e-spinnery) a posilovací stroje značky Startrac se zaměřením na kondici a výkonnostní sport; funkční zónu s TRX a jungle gym systémem, zónu na protažení a cvičení s vlastní váhou.

Naše vybavení je ergonometricky na špičkové úrovni, splňuje novodobé zásady správného a zdravého posilování.

 

Co se u nás ve fitness smí a nesmí?

V naší posilovně je stanoven provozní řád, který vymezuje chování a pobyt v posilovně.

 

Co si mám vzít do posilovny s sebou? Co bych si měla do fitness obléci?

Do posilovny potřebujete ručník - především pro Váš vlastní komfort při cvičení z hygienických důvodů. Vždy jej pokládáte na posilovací stroj či posilovací pomůcku pod sebe. Dále mějte při cvičení s sebou nápoj - které je možné zakoupit v naší recepci, náš personál Vám s výběrem rád poradí. Předejdete tak dehydrataci a Vaše cvičení bude mnohem prospěšnější.

Oblečení vždy volte takové, abyste se v něm cítili vy sami pohodlně, aby bylo pružné a odolávalo tahu, cvičit se Vám tak bude lépe.

V našich posilovnách je nutné používat pevnou obuv, opět z bezpečnostních a hygienických důvodů. Na strečink na podložce nebo při rehabilitačním cvičení si samozřejmě můžete obuv vyzout, nicméně pohyb po kobercích ve fitness je nezbytný v obuvi.

 

Vysvětlí mi někdo jak na kterém stroji cvičit?

V našem systému fitness nemáme trenéra neustále k dispozici jako fitness dozor, ale spolupracujeme se špičkovými osobními trenéry, kteří ctí naši filozofii správného kondičního posilování, jsou vysoce erudovaní v oboru a dokáží perfektně poradit.

Doporučujeme využít lekce s osobním trenérem, je přínosná pro osvojení správných technik posilování.  

 

Je potřeba se na lekci k osobnímu trenérovi objednávat a kde najdu kontakty? 

Ano, hodiny s osobním trenérem jsou na objednání. Kontakty jsou na našich internetových stránkách - v záložce fitness. Zde si můžete vybrat trenéra, který je Vám sympatický a k němu se objednat. Telefonní čísla na jednotlivé osobní trenéry Vám také poskytneme přímo na recepci našeho podniku.

 

Jak mohu uhradit lekce s osobním trenérem a trenérské programy? 

Platba jednotlivých osobních tréninků a trenérských programů je možná pouze v hotovosti přímo na recepci podniku.

Na recepci tedy vždy platíte vstup do fitness (který můžete platit pomocí depozitních Infinit karet, či v hotovosti, či platební kartou), dále pak lekci osobního tréninku nebo jednorázovou platbu za konkrétní trenérský program. Posledně zmíněnou částku však platíte v hotovosti.

 

Prodávají se ve fitness nějaké sportovní doplňky - suplementy?

Ano, na recepci je celá řada sortimentu doplňků výživy od společnosti Nutrend.

Nabízíme proteinové nápoje, jednorázové tekuté aminokyseliny, spalovače tuku, jednorázovou minerální výživu a pestrý sortiment sportovních, především iontových nápojů.

Náš personál je proškolen pro poskytnutí veškerých informací pro správný výběr produktu.

 

Mohu do fitness s dětmi? 

Vstup dětí do 12 let je v našich fitness zónách z důvodu bezpečnosti zakázaný.

Děti od 12 do 15 let mohou do fitness v doprovodu dospělé osoby - tedy i s osobním trenérem, vždy však pouze po tu dobu, kterou je nad nimi dospělý dozor.

Dospívající od 15 let mají v našich posilovnách vstup povolený.

Obsluha si vždy může vyžádat doklad (OP, žákovskou knížku, předplatní jízdenku MHD), kterým dítě či mladistvý může svůj věk prokázat.