Sledujete nás na facebooku

ČASTÉ DOTAZY - Dárkové poukazy

INFINIT DÁRKOVÉ POUKAZY

 

 • Dárkové poukazy nabízíme na všechny naše služby na všech recepcích wellness center Infinit. Dokážeme vám sestavit poukaz na míru, například nakombinovat služby podle vašeho přání nebo dotisknout osobní věnování.
 • Poukazy můžete zakoupit i z pohodlí domova v našem e-shopu www.infinitdarky.cz a nechat si poukaz poslat poštou, elektronicky přes e-mail nebo připravit na pobočce.
 • Standardní platnost dárkových poukazu je 6 měsíců, v případě potřeby je možné platnost zakoupeného dárkového poukazu po dohodě prodloužit.

 

 

Jak a kde můžu koupit dárkový poukaz?

Dárkový poukaz můžete zakoupit na kterékoliv pobočce našich wellness center Infinit osobně anebo jej můžete zakoupit v našem e-shopu www.infinitdarky.cz. Poukaz zakoupený v e-shopu si můžete nechat zaslat elektronicky, poštou nebo si jej můžete nechat připravit na kteroukoliv naši pobočku.

 

Jaká je platnost dárkových poukazů?

Dárkové poukazy mají platnost 6 měsíců. Nemusíte si tedy dělat žádné starosti, během této doby si obdarovaný určitě najde vhodnou chvíli, aby si svůj poukaz vybral.

 

Nejsem si jist, který zážitek mám darovat. Může si obdarovaný vybrat ten pravý zážitek sám?

Ano, pro tento případ pro vás máme poukazy v určité hodnotě, standardně v hodnotě 500, 1000, 2000 Kč anebo můžete zakoupit přímo naši depozitní Infinit kartu, na kterou lze obdarovanému nabít libovolnou hodnotu. Obdarovaný si pak může vybrat sám, na kterou službu hodnotu poukazu či karty využije.

V případě, že si budete přát dárkové poukazy v jiných hodnotách, než je uvedeno výše, je možné vytvořit dárkový poukaz v jiné hodnotě přímo vám na míru. Tyto speciální poukazy je lepší objednávat dopředu na recepci nebo na emailu darky@infinit.cz

 

Rád bych dárkový poukaz poslal přímo obdarovanému. Je to možné?

Ano. Vybraný poukaz si objednejte v našem e-shopu www.infinitdarky.cz a vepište při objednávce svůj požadavek do pole „Poznámky“. Dle zvoleného způsobu dopravy poté uveďte emailovou nebo dodací adresu obdarovaného.

 

Jak lze poukaz zaplatit na recepci wellness centra?

Na recepci wellness centra lze zaplatit několika způsoby, takže si můžete vybrat ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Lze zaplatit v hotovosti, pomocí kreditních karet (American Express, Diners Club, Visa, MasterCard, JCB) dále přijímáme Multisport kartu, Benefity Café, Benefit Plus, Sodexo (Relax, Fokus, dárkový pass či Flexi pass a Flexi pass kartu), Unišeky, Ticket Benefits a Ticket Compliments.

 

Jaké jsou způsoby platby a dopravy v e-shopu Infinitdarky.cz

V případě zakoupení poukazu v e-shopu www.infinitdarky.cz si můžete vybrat z následujících způsobů platby a dopravy:

Způsoby platby:

 

 • Dobírka České pošty - zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí
 • Hotově či kartou při osobním převzetí - zboží zaplatíte hotově či kartou na Vámi zvolené pobočce
 • Infinit kartou při osobním převzetí – v případě, že vlastníte Infinit kartu, můžete dárkové poukazy při převzetí uhradit i ze svého kreditu při převzetí na zvolené pobočce
 • Platba předem na účet - po objednání zboží obdržíte e-mail s číslem účtu, na který odešlete platbu, číslo účtu: 261788182/0300 (ČSOB), při převzetí zboží již nic neplatíte
 • Platba kartou online: okamžitá platba přes platební bránu ověřeného systému 3D-Secure. Akceptujeme karty VISA, VISA Electron, MasterCard

Způsoby dopravy:

 • E-poukaz - jedná se o nejrychlejší formu doručení. Dárkový poukaz vám po obdržení platby pošleme na Vámi zvolený e- mail ve formátu PDF, vy si jej doma jen vytisknete a můžete jím obdarovaného hned potěšit. Doručení E-poukazu je vždy zdarma
 • Česká pošta - při platbě předem na účet nebo kartou online vám můžeme zaslat poukazy doporučeně, poštovné činí 79 Kč. V případě, že chcete poukaz zaplatit až při převzetí, pošleme vám jej na dobírku, doběrečné činí 109 Kč.
 • Osobní vyzvednutí - dárkový poukaz Vám nachystáme na Vámi zvolené pobočce a osobní vyzvednutí je vždy zdarma. Ihned po nachystání Vás budeme kontaktovat. 

 

Kdy je možné využít dárkový poukaz?

Dárkový poukaz vystavujeme s platností 6 měsíců. Během této doby jej můžete využít v podstatě kdykoliv. Pokud se však jedná o služby, které je třeba předem rezervovat, využijte prosím telefonní kontakt, který je uveden na dárkovém poukazu. Pokud se stane, že poukaz již nestíháte využít, rádi vám jej po domluvě prodloužíme.

 

Dostal jsem dárkový poukaz v určité hodnotě. Jak a kde jej mohu využít?

Dárkový poukaz v určité hodnotě můžete využít na kterékoliv z našich poboček v Praze či v Brně. Záleží tedy jen na Vás, jaké služby budete chtít za danou hodnotu čerpat. Seznam všech našich poboček můžete nalézt na internetových stránkách www.infinit.cz.