Sledujete nás na facebooku

Časté dotazy - WELLNESS

Připravili jsme pro Vás obsáhlý přehled nejčastěji kladených otázek a odpovědí, který pravidelně aktualizujeme, abyste vždy dostávali nejnovější informace.


Jaký je rozdíl mezi wellness, saunovým světem a vodním SPA?

Vstup do wellness zahrnuje návštěvu saunového světa a vodního SPA. V rámci wellness můžete navštívit obě veřejné části našeho centra.

V saunovém světe můžete navštívit 3 druhy saun (finskou, selskou a medovou) a následně pak využít ochlazovací zónu s venkovním ochlazovacím bazénkem a přilehlou odpočívárnou. Jedná se o bezplavkovou zónu.

Ve vodního SPA je solná-eukalyptová parní lázeň, bazén s atrakcemi a whirlpool. Jedná se o zónu v plavkách.

 

V čem se mám saunovat?

V sauně můžete pobývat nazí na prostěradle nebo se můžete zabalit do prostěradla a zachovat si tak svoji intimitu. Saunování v plavkách není z hygienických důvodů povoleno.

 

Jak se účtuje přesčas?

Čas, který strávíte ve wellness navíc se vám počítá jen po minutách (neplatíte započtenou hodinu či půlhodinu). V případě, že strávíte ve wellness delší čas a už se vám vyplatí výhodnější vstup z našeho ceníku - automaticky vám náš systém začne počítat lepší tarif. Nemusíte tak dopředu přemýšlet, co je pro vás výhodnější, vždy zaplatíte nejnižší možnou cenu.

 

Počítá se už čas strávený v šatně, nebo až od vstupu do ve wellness?

Pobyt v šatnách je zdarma – platíte jen za čas strávený ve wellness a v šatnách se můžete v klidu upravit. Získáváte tak fakticky i více než 30 minut času navíc.

 

Mám si s sebou přinést svůj ručník?

V ceně vstupu je zahrnuto zapůjčení osušky a prostěradla, které splňuje nejvyšší požadavky na hygienu (100% desinfekce – mandlování při 180°C).

 

Co když chci použít svoje prádlo? Je tam nějaká sleva?

Pokud chcete použít vlastní prádlo (osušku i prostěradlo), váš vstup do wellness bude o 20 Kč levnější.

 

Co když mi jedno prostěradlo/jedna osuška při saunování nebude stačit?

V případě, že si během saunování chcete mokré/použité prádlo vyměnit, na recepci či saunovém baru zaplatíte za výměnu pouze nákladovou cenu 15 Kč.

 

Můžu využít celé wellness i dopoledne?

Dopoledne ve všední dny máme k dispozici pouze Saunový svět (8:00-16:00 příchod) z důvodu pronajatých prostorů plaveckou školou Rosnička.
Vstup do wellness o víkendu pouze pro dospělé je tedy umožněn od 16:00.

 

Můžu si donést svoje plavecké pomůcky do Vodního SPA?

Jelikož máme na starost udržování vysoké kvality vody a všechny naše pomůcky dezinfikujeme, není dovoleno si nosit svoje.

 

Musím se na wellness objednávat?

Vstup do wellness není třeba rezervovat. Jediné, na co potřebujete rezervaci, jsou masáže a privátní služby.