Sledujete nás na facebooku

Infinit Masáže a procedury

Ve světě wellness vám přední odborníci nabízejí masáže klasické, relaxační masáže, masáž hlavy a obličeje, masáž pro těhotné a po porodu, masáž lávovými kameny, lymfatické masáže a také čokoládovou masáž.

Specialitou wellness centra je Infinit masáž, která je individuálně zaměřená na problémové partie klienta. Infinit masáž je vhodná pro muže i ženy.
Díky dvěma vedle sebe umístěným masážním místnostem mohou jít dvojice na masáž současně. Před masáží můžete využít sprchu nebo nahřát své ztuhlé svaly v saunovém světě. Profesionální maséři vás přivítají v provoněné masérně s tlumeným osvětlením a příjemnou relaxační hudbou.

POZNEJTE INFINIT MASÁŽ

 • Infinit masáže

V Infinitu jsou masáže založené na osobním přístupu, s cílem nejen odstranit váš konkrétní problém, ale hlavně najít jeho příčinu, aby se obtíže přestaly vracet. Při Infinit masáži vám profesionální maséři ‚namíchají‘ jednotlivé techniky přímo na míru tak, aby co nejlépe uvolnili ztuhlé svaly a ulevili vašim bolavým zádům či končetinám. Dopřejte si Infinit masáž a na chvíli zapomeňte na celý svět. Bolesti ustoupí, tělo si odpočine a zregeneruje a vy budete odcházet jako znovuzrození.

SPECIÁLNÍ MASÁŽE

Nevybrali jste si z nabídky relaxačních, sportovních nebo reflexních masáží a máte chuť zkusit něco netradičního?

 • Havajská masáž horkými lávovými kameny

Horké lávové kameny se po nahřátí přikládají na důležitá energetická místa, nebo místa na těle, kde se předpokládá zvýšené ukládání napětí ve svalech a tedy místa, kde jsou časté svalové bolesti nebo se zde ukládá svalové napětí. Provádíme 50 a 80 minutové masáže.

 • Aroma olejová masáž  

Aromaterapeutická masáž, blahodárně působící na vaše tělo a mysl, se provádí v souladu s klasickými masérskými hmaty za použití éterických olejů, které individuálně vybereme podle vašeho aktuálního psychického a fyzického rozpoložení. Provádíme 55 a 85 minutové masáže. 

 • Královská masáž čtyř rukou

 Unikátní masáž, při které vás masírují dva maséři. Dva páry rukou působí ve vzájemném souladu a doplňují se, tudíž máte k dispozici dvojnásobný pocit vjemu a zážitku. Masáž provádíme na 55 minut.

DÁRKOVÉ POUKAZY NA POBOČKU INFINIT LESNÁ JSOU MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ. POUKAZY DO INFINIT MAXIMUS NEBO PRAŽSKÝCH INFINIT CENTER NALEZNETE NA NAŠEM E-SHOPU INFINITDARKY.CZ

 •  Medová masáž (detoxikační)
 • Účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, nezdravém životním stylu, chronických nemocech a únavě. Nejde o klasickou masáž, může být mírně bolestivá. Provádíme 55 minutové masáže.

 • Antistresová masáž  
 • Příjemná masáž, která má příznivý účinek při bolestech hlavy a očí, uvolňuje napětí v ramenou, krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů. Provádíme 25 a 55 minutové masáže.

 • Celková manuální lymfodrenáž
 • Tato terapie je zaměřena na lymfatický oběhový systém. Napomáhá odtoku toxických látek a jiných zplodin těla ven. Jemná, krouživá, hmatová technika napomáhá toku lymfy směrem k uzlinám, kde je filtrována a pročištěna. Terapie obsahuje 3 procedury po 120 minutách.

 •  Masáž pro těhotné 
 • Masáž je určena pro těhotné a ženy po porodu, doporučujeme do 7. měsíce těhotenství. Masíruje se šíje, záda v hrudní oblasti a mezižeberní svaly, plosky nohou a jemná masáž olejíčkem proti popraskání kůže na bříšku a stehnech. Provádíme 25 a 55 minutové masáže.

 •  Rituál Freya - inspirovaný tradicemi severských zemí
 • Jedinečná kombinace olejů, bambuckého másla, BIO ostružinového oleje a oleje ze semínek divoké ostružiny je pro pokožku doslova balzámem. Pro masáž pokožku připravíme suchým kartáčováním, které pokožku prokrví. Ta je okamžitě jemnější a krásně hladká. Dále už následuje masáž příjemně nahřátým olejem. 

 •  Kokosová masáž - uvolňující kokosový rituál
 • Povznášející masáž těla i obličeje BIO kokosovým olejem. Kombinace oleje a másla při zábalu pomáhá redukovat vrásky a strie, omlazuje pleť, hluboce hydratuje, dodává jí vitalitu a jemnost. Na závěr malý dárek pro potěšení s sebou. 

 

Kompletní ceník wellness služeb najdete ZDE