Mapa areálu

Sledujete nás na facebooku

Kdy si užít wellness

Termální vnitřní a venkovní bazény a saunový svět Infinit Maximus se přizpůsobuje počasí i denní době, a tak vaší návštěvu můžete naplánovat ve chvíli, kdy budete mít čas i chuť na relaxaci, a to kdykoli od rána až do pozdních večerních hodin.

ZA SLUNNÉHO POČASÍ

Ráno, dopoledne nebo během dne si můžete užít hezké počasí, vychutnat si propojení wellness zasazeného do přírody Podkomorských lesů a odpočinku ve venkovních bazénech a saunách.

Při vyšších venkovních teplotách mírně snižujeme teploty bazénů, aby vám v nich nebylo příliš velké teplo.

Naopak při chladnějším, a přesto slunečném počasí jsou bazény i sauny teplejší, a tak si můžete užívat podzimního i zimního slunného počasí a ohřívat se v bazénech či saunách.

ZA DEŠTĚ ČI ZATAŽENÉHO POČASÍ

Za oblačného, chladného či deštivého počasí vynikne kontrast mezi sychravým počasím a rozpálenými saunami na 80 až 100°Celsia a ještě více vyhřátými bazény na 34 až 37 °Celsia. Tak si i v nečasu a pochmurném počasí můžete doplnit mnoho pozitivní energie na celý den. Pobyt v dešti či za sněhu ve venkovním prostoru si můžete zpestřit deštníky, které jsou připraveny u vchodu do venkovního areálu a u každé venkovní sauny.

ZA TMY

Pokud nestíháte přijít přes den, areál je otevřen až do pozdních večerních hodin, tudíž si návštěvu můžete naplánovat i na večer. Po setmění získává wellness své kouzlo díky nasvíceným bazénům, potůčkům, jezírku a saunám. Večerní wellness tak vytvoří mnohdy romantickou útulnou atmosféru, kdy je možné pozorovat přímo z bazénu hvězdnou oblohu či se zchladit večerním vlhkem z Podkomorských lesů a poté se příjemně ohřát v saunách.

 

Vaše návštěva v termálních vnitřních a venkovních bazénech a v saunovém světě je pokaždé jiná, i když jste stále ve stejném wellness areálu. Rozhodněte se podle vašeho času a nálady a nechte se překvapit jaký zážitek přijde s aktuálním počasím či denní dobou.

Moc rádi se o vás postaráme :)