Sledujete nás na facebookuKONCEPT INFINIT

Dovolujeme si vám představit společnost Infinit, která je zkušeným a na trhu etablovaným provozovatelem wellness center. Společnost Infinit expanduje v rámci České Republiky a vzhledem k jejímu úspěšnému konceptu spolupráce s hotelovými zařízeními má zájem oslovit další potenciální partnery z této oblasti.

Relaxační centra Infinit disponují velmi širokou škálou služeb v oblasti wellness a to za dodržení té nejvyšší možné kvality a profesionálního přístupu. Tyto hodnoty jsou základem firemní filozofie, jejímž cílem je vytvořit co nejpříjemnější podmínky pro relaxaci a stát se klidnou oázou odpočinku.

Rozmanitá nabídka služeb a jejich kombinovatelnost umožňuje začlenění relaxačního centra Infinit do téměř každého hotelového provozu a znalost tohoto prostředí umožňuje sestavit nové relaxační centrum danému hotelovému zařízení přímo na míru v těch nejoptimálnějších parametrech.

Wellness centra Infinit jsou samostatnou součástí hotelových komplexů. Jejich provozní nezávislost přináší hotelovému zařízení mnoho výhod. Dovolte nám tedy představit Vám „koncept Infinit“.


Popis konceptu Infinit

Koncept Infinit je odpovědí na trend dnešní doby, kdy se pojem wellness stal synonymem pro životní styl a mnohá hotelová zařízení se začala specializovat na tento typ služeb. Koncept Infinit je tu zejména pro ta hotelová zařízení, která chtějí vyhovět přáním své klientely a služby wellness zařadit do své nabídky.

 •  společnost Infinit připraví ve spolupráci s hotelovým zařízením nejvhodnější sklad­bu služeb relaxačního centra na míru danému hotelu a dle možností
 •   svými zkušenostmi se společnost Infinit může podílet i na přípravě projektové doku­mentace pro výstavbu nebo rekonstrukci daného prostoru
 •  spolupráce Infinitu s hotelovým zařízením je postavena na základě dlouhodobé nájemní smlouvy (10 -15 let)
 •  marketing hotelu a relaxačního zařízení je koordinován oběma stranami

 

Výhody konceptu Infinit

 •  hotelovému provozovateli odpadá starost o náročný a vysoce specifický provoz wellness centra (např. plnění přísných hygienických norem, školení personálu, aj.)
 •  profesionálně řízené wellness centrum významně obohacuje stávající hotelové služby
 •  díky nabídce wellness pobytů a balíčků je zvýšená celková obsazenost hotelu atraktivními segmenty hotelové klientely – soukromou a korporátní
 •  zvýšení dosažené ceny za pokoj
 •  zlepšení konkurenční pozice hotelu na trhu
 •  wellness pobyty zvyšují obsazenost i mimo sezónu
 •  přísun nových zákazníků hotelu z řad zákazníků Infinit, zařazení do sítě www.infinithotels.cz

 

Kontakt:

V případě zájmu o spolupráci kontaktujte Michala Mareše, ředitele pro rozvoj a akvizice, tel.: 604 32 34 31, email: mares@infinit.cz