Sledujete nás na facebooku

infinit Privátní koupele (vířivky)

V příjemném prostředí naší privátní zóny si můžete užít hydromasážní, přírodní bylinné solné či také aromatické olejové koupele.

Na jednotlivých sedátkách si můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat. Součástí prostoru privátní vířivé vany je sprcha a posezení. Celý prostor je ozvučen, občerstvení je možno kdykoli objednat telefonní linkou přímo na recepci. V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů také zážitková vína či výběr z řady sypaných čajů.

Nabízíme tyto druhy koupelí:

PRIVÁTNÍ VÍŘIVÁ KOUPEL

 • Regeneračně-relaxační vířivá koupel s okamžitým účinkem při potížích s pohybovým ústrojím

BYLINNÁ SOLNÁ KOUPEL

 • Měsíček s pomerančem – Měsíček patří k nejvšestrannějším bylinkám. Tato oranžová bylina má výrazné antiseptické účinky a jsou mu přisuzovány také účinky omlazující. Zjemňuje pokožku, čistí a zvláčňuje pleť. Pomeranč má antidepresivní účinky - potlačuje stesk, smutek, úzkost, strach, nervozitu a nespavost. Dále uvolňuje, osvěžuje a posiluje srdeční činnost. Oživuje ochablou a unavenou pleť, zklidňuje podrážděnou pokožku.
 • Levandule - název pochází z lat. lavare – omývat se. Je symbolem čistoty a otevírá a čistí všechny čakry. Má antiseptické účinky, podporuje obnovu kožních buněk, uklidňuje pokožku a normalizuje mazotok. Dále má podpůrné účinky při kožních problémech, ekzémech a pálení chodidel. Používá se pro klidný spánek, relaxaci a uvolnění. Je vhodná při depresi, stresu, bolesti hlavy, migréně, nervovém přetížení, stabilizuje emoce, potlačuje úzkost a strach.
 • Meduňka – osvěžuje, čistí pleť a má antibakteriální účinky. Používá se jako přírodní sedativum - uklidňuje, uspává, mírní stres, deprese, strach, úzkost, podrážděnost, nespavost, bušení srdce a také rozptyluje melancholii.
 • Rozmarýn - čistí pleť, hojí a tonizuje, bojuje proti celulitidě a je antiseptický. Vhodný při únavě a apatii, úzkosti, melancholii, duševní vyčerpanosti nebo slabé paměti. Podporuje koncentraci, zahání úzkost, povzbuzuje nervový systém a posiluje imunitu.
 • Růže - čistí a rozjasňuje pleť, má omlazující účinky, neboť zabraňuje předčasnému stárnutí kůže, oživuje a vypíná pokožku. Vhodná i na podrážděnou a citlivou pleť. Zklidňuje, zlepšuje náladu a vyvolává pocit klidu a harmonie. Používá se na nespavost, bolesti hlavy a proti depresím Růže je nejznámější rostlinou Venušinou a byla vždy součástí nápojů lásky.

 

KLEOPATŘINA KOUPEL

 • Tradiční zkrášlující koupel egyptské královny Kleopatry
 • Směs medu, mléka a orientálních olejů pleť ošetří, uklidní a dodá pokožce potřebné vitamíny a minerály
 • Opojná vůně jasmínu, růží a santalového dřeva doprovázená exotickými dřevitými tóny a orchidejemi

AROMATICKÁ VÍŘIVÁ KOUPEL

 • Heřmánek -  bylinný olej pro uvolnění. Regeneruje a zvláčňuje pokožku. Vhodný na problematickou pokožku.
 • Rakytník – pomeranč - Harmonizující olej s rakytníkem a pomerančem. Olej přispívá k regeneraci suché a problematické pokožky, kterou zklidňuje a zvláčňuje. Citrusové esenciální oleje příznivě působí při únavě, stresu a vyčerpání.
 • Konopný olej -  tento olej je mimořádně vhodný k šetrné péči o suchou, popraskanou a problematickou pokožku, kterou zvláčňuje, zklidňuje a regeneruje.