Infinit Saunový svět

Ve světě plném prohřívacích místností si můžete pod jednou střechou vychutnat hned šest saun.

V ceně vstupu do Saunového světa je také vstup do Vodního světa.

 V saunovém světě najdete dvě vnitřní a čtyři venkovní sauny:

  • klasickou finskou saunu (teplota 85 - 95 °C, vlhkost 10 - 20 %)
  • exotickou tropickou saunu (teplota 65 - 75 °C, vlhkost 50 - 70 %)
  • medovou saunu s parním nárazem (teplota 80 - 90 °C)
  • tichou finskou krbovou saunu (teplota 85 - 95 °C)
  • selský saunový dům (teplota 80 - 95 °C)
  • bylinkovou saunu (teplota 80 - 95 °C)

Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici ochlazovna se sprchami, ledem a mlžením nebo venkovní ledový bazének.

Pro dotvoření pohody a relaxace jsou k dispozici dvě relaxační místnosti, jedna se nachází uvnitř saunového světa a druhá v pergole na terase. Atmosféru uvnitř dotváří krbová kamna a nový fresh bar. Osvěžit a občerstvit se můžete i ve vnitřním saunovém baru. 

 


V ceně vstupného je zapůjčení ručníku a prostěradla a navíc možnost navštívit vodní svět a využít všechny jeho služby.

 

V dopoledních hodinách si navíc můžete užívat odpočinek v saunovém světě za zvýhodněné ceny.

 

Dárkové poukazy můžete koupit on-line na www.infinitdarky.cz.


Druhy našich saun

FINSKÁ SAUNA

Finská sauna je klasická suchá sauna, kde teplota dosahuje 85 až 95 °C a vlhkost vzduchu je pouze 10 až 20%. Sauna je provoněna kořenitou a svěží vůní sibiřské jedle, které se pro své účinky taky říká "vůně srdce".

TROPICKÁ SAUNA

Exotická tropická sauna má mírnější teplotu, ale naopak vyšší vlhkost vzduchu. Teplota se pohybuje okolo 65 až 75 °C a vlhkost vzduchu 50 až 70%. V nižší teplotě a vlhčím vzduchu se lépe a příjemněji dýchá a tělo je dokonale prohřáté. Příjemnou atmosféru dotváří osvěžující vůně Vavřínu kubébového, připomínající citrusové plody, který oživí Vaši mysl. Je velmi oblíbený pro své afrodiziakálnní účinky a účinky na lymfu, trávení a  proti bolestem kloubů.

MEDOVÁ SAUNA

Medová sauna je nejoblíbenější sauna s teplotou 80 až 90 °C. Automatický polev kamen doplněný medovou esencí zvlhčuje vzduch uvnitř sauny, takže dýchání je příjemnější s vůní sladkého medu. Dominantou interiéru je kombinace světlého a tmavého dřeva a zajímavé rozmístění lavic do půlkruhu.

SELSKÝ SAUNOVÝ DŮM

Selská sauna láká teplotou 80 až 95 °C. V této sauně se konají saunové ceremoniály. 

TICHÁ FINSKÁ KRBOVÁ SAUNA

Ve finské krbové sauně teplota dosahuje 85 – 95 °C. Sauna je založena na principu dvojího zdroje tepla. Oproti klasické sauně vám "krbovka" nabídne pohled na krbová kamna. Tato sauna je jedinečná svým tichým prostředím. Slouží k plnohodnotné relaxaci, při níž vás nebude rušit žádný cizí prvek, hluk, konverzace či hudba.  Tato sauna je určena pro všechny, kteří vyžadují klid a zároveň sami respektují ostatní saunující.  

BYLINKOVÁ SAUNA

Bylinková venkovní sauna s teplotou 80 až 95 °C a s 20 až 30% vlhkostí láká na interiér osvětlených nik se sušenými bylinkami a starožitnostmi, které navozují velmi příjemnou a nostalgickou atmosféru. Před saunou je nově vybudovaná ochlazovna se třemi sprchami, kde se mohou sauneři po prohřátí příjemně ochladit.