Sledujete nás na facebooku

Infinit Saunový svět

Ve světě plném prohřívacích místností si můžete pod jednou střechou vychutnat hned šest saun.

V ceně vstupu do Saunového světa je také vstup do Vodního světa.

 V saunovém světě najdete dvě vnitřní a čtyři venkovní sauny:

  • klasickou finskou saunu (teplota 85 - 95 °C, vlhkost 10 - 20 %)
  • solnou saunu (teplota 65 - 80 °C)
  • medovou saunu s parním nárazem (teplota 80 - 90 °C)
  • tichou finskou krbovou saunu (teplota 85 - 95 °C)
  • selský saunový dům (teplota 80 - 95 °C)
  • bylinkovou saunu (teplota 80 - 95 °C)

Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici ochlazovna se sprchami, ledem a mlžením nebo venkovní ledový bazének.

Pro dotvoření pohody a relaxace jsou k dispozici dvě relaxační místnosti, jedna se nachází uvnitř saunového světa a druhá v pergole na terase. Atmosféru uvnitř dotváří krbová kamna a nový fresh bar. Osvěžit a občerstvit se můžete i ve vnitřním saunovém baru. 

V ceně vstupného je zapůjčení ručníku a prostěradla a navíc možnost navštívit vodní svět a využít všechny jeho služby.

V dopoledních hodinách si navíc můžete užívat odpočinek v saunovém světě za zvýhodněné ceny.

Dárkové poukazy můžete koupit on-line na www.infinitdarky.cz.


Naše sauny

FINSKÁ SAUNA

Finská sauna je klasická suchá sauna, kde teplota dosahuje 85 až 95 °C a vlhkost vzduchu je pouze 10 až 20%. Sauna je provoněna očišťující vůní Borovice kleč, která má příjemnou dřevitou, čerstvou, balsámovou vůni. Příznivě také podporuje imunitní systém a dýchací cesty. 

SOLNÁ SAUNA 

Solná sauna nabízí spojení principů suché sauny s horkým vzduchem a unikátních vlastností soli. Prosvětlené pásy na stěnách z himalájských solných cihel a příjemná teplá záře působí hřejivým dojmem na lidskou psychiku. Při pobytu v solné sauně také vstřebáváme minerály, které mají velmi příznivý vliv na lidský organismus. Tyto minerály mají blahodárné účinky na dýchací cesty, pokožku, soustředění a doplňuje je příjemné aroma Máty. Teplota dosahuje 65 - 80°C. Doporučená délka pobytu v sauně je 10-15 minut.

MEDOVÁ SAUNA

Medová sauna je nejoblíbenější sauna s teplotou 80 až 90 °C. Automatický polev kamen doplněný medovou esencí zvlhčuje vzduch uvnitř sauny, takže dýchání je příjemnější s vůní sladkého medu. Dominantou interiéru je kombinace světlého a tmavého dřeva a zajímavé rozmístění lavic do půlkruhu.

SELSKÝ SAUNOVÝ DŮM

Selská sauna láká teplotou 80 až 95 °C. V této sauně se konají saunové ceremoniály. 

TICHÁ FINSKÁ KRBOVÁ SAUNA

Ve finské krbové sauně teplota dosahuje 85 – 95 °C. Sauna je založena na principu dvojího zdroje tepla. Oproti klasické sauně vám "krbovka" nabídne pohled na krbová kamna. Tato sauna je jedinečná svým tichým prostředím. Slouží k plnohodnotné relaxaci, při níž vás nebude rušit žádný cizí prvek, hluk, konverzace či hudba.  Tato sauna je určena pro všechny, kteří vyžadují klid a zároveň sami respektují ostatní saunující. Sauna je provoněna vůní himalájského cedru.

 

BYLINKOVÁ SAUNA

Bylinková venkovní sauna s teplotou 80 až 95 °C a s 20 až 30% vlhkostí láká na interiér osvětlených nik se sušenými bylinkami a starožitnostmi, které navozují velmi příjemnou a nostalgickou atmosféru. Před saunou je nově vybudovaná ochlazovna se třemi sprchami, kde se mohou sauneři po prohřátí příjemně ochladit.