Novinky

+ 60 minut zdarma

Array

Ke každému vstupu do wellness (90 minut) v Happy hours od nás získate jako dárek 60 minut navíc zdarma.

Akce platí od pondělí do pátku v čase 9:00 - 15:00 (příchod).

Budeme se na vás těšit, tým Infinit.


Parkování v parkovacím domě

Array

Prodloužili jsme pro vás parkování za 40 Kč až na 6 hodin (standardně je cena pouze na 2 hodiny).

Stačí předložit parkovací kartu na naší recepci.

Tým Infinit


Nová Solná sauna je tu!

Array

Představujeme vám novinku, která na vás čeká v Saunovém světě - Solnou saunu. 


Tato prohřívárna vás přivítá s teplotou 65 až 80 °Celsia a uchvátí vás svitem himalajských solných cihel, které působí blahodárně na vaší psychiku, dýchací cesty a pokožku. Užijte si ji! #wellnessinfinit


Infinit Wellness pro dva s večeří

Array

Přijďte si k nám odpočinout a vychutnat si relaxaci ve Vodním a saunovém světě v Praze Vysočanech.

Ve světě plném prohřívacích místností si můžete pod jednou střechou vychutnat hned šest saun najednou a na závěr si pochutnat navečeři v SEZIO restaurant.

Saunový svět s večeří v SEZIO restaurant obsahuje:

  • Vstup do vodního a saunového světa pro dvě osoby
    na 120 minut
  • Poukaz na konzumaci v SEZIO restaurant ve zvolené hodnotě

V saunovém světě pro vás naši saunoví mistři denně připravují saunové ceremoniály. Zpestřete si Vaše saunování ve vodním a saunovém světě Infinit o tento výjimečný prožitek!

CO JE TO SAUNOVÝ CEREMONIÁL?

Jedná se o speciální saunovou proceduru, kdy školený saunový mistr zvyšuje vlhkost a pocit horka v sauně. Ovíváním a rozháněním horkého vzduchu, přímými parními nárazy na každého saunera a rozevíráním ručníku dosáhne mistr lepšího a intenzivnějšího prohřátí celého organismu. Částečně je ceremoniál i velká show, která pobaví, povzbudí, nebo naladí k relaxaci. Je provázen hudbou, příběhem, poléváním horkých kamenů vodou s esencemi 100% éterických olejů, ledem, nebo ledovou tříští. Je to unikátní spojení saunování, relaxace, hudby, vůně éterických olejů a příběhu saunového mistra, které blahodárně působí na naše smysly, orgány, stres a celý organismus.

 

Více informací naleznete na www.infinitdarky.cz


Nová Bylinková sauna je tu!

Array

S radostí vám představujeme zbrusu novou Bylinkovou saunu, kterou naleznete na Slunné terase.

Bylinková venkovní sauna s teplotou 80 až 95 stupňů Celsia a s 20 až 30% vlhkostí láká na interiér osvětlených nik se sušenými bylinkami a starožitnostmi, které navozují velmi příjemnou a nostalgickou atmosféru. Před saunou je nově vybudovaná ochlazovna se třemi sprchami, kde se mohou sauneři po prohřátí příjemně ochladit.

Více informací naleznete zde.

Tým Infinit


Saunování v létě

Array

Chcete být v létě zdraví a lépe zvládat vedra? Sauna vám v tom pomůže! 

Horké léto a saunování – jde to dohromady? Odborníci na zdravý životní styl dlouhodobě potvrzují, že i v teplých letních měsících dostává naše imunita zabrat. Především výrazné kolísání teplot, které přináší změny počasí, ale i přechody mezi klimatizovanými a neklimatizovanými prostory podrobují naši imunitu těžkým zkouškám. A právě jedním z velmi dobrých způsobů jak lépe zvládat i extrémní tepla je pravidelné saunování. 

 

  • Teplo v sauně otevírá póry kůže a odvádí škodliviny z organizmu.                                                               
  • Saunování odstraňovat stres a nervozitu.                                                                                                 
  • Zlepšuje oběh krve v poškozených tkáních se rychleji léčí poranění svalů, vazů či kloubů.
  • Sauna uvolňuje a detoxikuje tělo, posiluje imunitu, tlumí bolest, udržuje pružnost cév, napomáhá potlačovat nespavost.                                                                                                          
  • Saunování, to je i kosmetická péče o kůži. Při pravidelném saunování se kůže zpevňuje a uzdravuje.


Zdá se vám, že něco z uvedeného v létě nepotřebujeme? Návštěvě sauny se proto nevyhýbejme ani v letním období. Odborníci doporučují chodit do sauny každých sedm dní, a to i v létě. Právě tak je možné udržet obranné schopnosti organizmu. 


Infinit kvalita vody

Array
Kvalita vody v bazénu je určitě jedním ze stěžejních bodů, kterým věnujete pozornost, vybíráte-li si plaveckou školu pro svou ratolest - zvlášťě jedná-li se o malé miminko. V Infinit je sledování kvality vody naprostou prioritou týmu techniků. Panové Míra a Tomáš vědí o vodě všechno - koho jiného se tedy zeptat... 

 

Jak probíhá čištění našich bazénů?

 Například kojenecký bazén má samostatnou technologii čistění vody, která splňuje přísně stanovené hygienické předpisy. Bazén se napouští pitnou vodou z řádu a tato voda je ošetřována UV lampou, chlórem (na minimální stanovené hranici), ozónem a pískovou filtrací, které v bazénu zajišťují průzračnou vodu zbavenou kompletně všech nečistot.

Pískové filtry se každý den pečlivě perou, bazén je denně dopouštěn čistou vodou. Zajímavostí je, že denně dopouštíme do našich bazénů přes 23 kubíků čisté vody (23000 litrů).

Teplota vody v bazénku je 32°. Měříme ji vždy ráno, hodinu před začátkem provozu. Stejně tak i ve velkém bazénu, kde je stanovena na 28,5°.

Technologie čistění vody velkého bazénu je oddělená a probíhá na stejném principu jako v malém bazénku, tedy UV lampou, chlórem (na minimální stanovené hranici) a pískovou filtrací.

Co s týče hodnot chlóru, držíme je stále na minimální hranici, která je stanovena hygienickou vyhláškou.

 

Jak často probíhá kontrola vody?

 Kvalitu vody kontrolujeme každý den. Pravidelně je kontrolována také akreditovanou laboratoří PEAL. 

Dávkování chlóru systém monitoruje 24 hodin denně.

Každý den, vždy hodinu před zahájením provozu, měříme kvalitu vody v bazénech my a opakujeme to každé 4 hodiny.

Pravidelně 1x za měsíc dochází na odběry a kontrolu vody z hygienické stanice. Můžeme se pochlubit dlouhodobě čistou vodou a 100% výsledky!

 

Co je třeba dělat, aby voda zůstala čistá?

 Je to stále stejné - aby nebylo do vody zbytečně dávkováno nadměrné množství chlóru, je třeba důsledná hygiena před vstupem do bazénu.

Ať děti či dospělí - sprchování bez plavek, použití mýdla, umytí vlasů, plavky bez kapes, to vše napomáhá k tomu, aby naše voda zůstávala průzračně čistá.