Sledujete nás na facebooku

Jak se k nám dostanete

Prohlédnout mapu

Cesta od metra PALMOVKA (trasa B)

TRAMVAJ

Tramvaj č. 8, 16, 92, 94 na stanici Balabenka, po vystoupení z tramvaje přejdete ulici a vrátíte se cca 15 metrů směrem, odkud jste přijeli. Zahnete do kopce nahoru první možnou ulicí. Zhruba za 300 m projdete pod železničním mostem a za ním vyjdete schody nahoru k hotelu STEP. Za hotelem STEP se nachází Vodní a saunový svět.Tram. č. 8 Podbaba - HarfaTram. č. 16 Sídliště Řepy - Starý HloubětínTram. č. 92 Harfa – Sídliště ModřanyTram. č. 94 Starý Hloubětín – Sídliště Barrandov

BUS

Bus č. 109 Palmovka - VÚ BěchoviceBus č. 903 Palmovka - Sídliště Rohožník 

PĚŠKY

Po vystoupení z metra projdete kolem Komerční banky ulicí do mírného kopce, na křižovatce odbočíte okolo České pojišťovny doleva a pokračujete Sokolovskou ulicí cca 400 m, po minutí prvního mostu zahnete ihned doprava do kopce. Po cca 300 metrech prodejte po železničním mostem a dáte se po schodech nahoru k hotelu STEP. Za hotelem STEP se nachází Vodní a saunový svět.2.

CENTRUM

Metro

 Metrem do zastávky Palmovka (trasa B), dále viz č. 1. a 2.

Tramvaj

Tramvaj číslo 14 z Václavského náměstí na zastávku tramvaje Balabenka, dále viz č. 1.

Metro 

Metrem do stanice Flora (trasa A) a odtud busem č. 136 na zastávku Skloněná, přejdete na druhou stranu silnice, dáte se doprava, cca po 30 metrech doleva dolů k hotelu STEP. Za hotelem STEP se nachází Vodní a saunový svět.

METRO VYSOČANSKÁ

trasa B - od zastávky metra busem č. 136 na zastávku Skloněná. Dále viz bod 2c