Sledujete nás na facebooku

Infinit Privátní sauna

Privátní sauna nabízí příjemnou příležitost pro ničím nerušenou relaxaci pro páry či přátele.

V prostorné saunové kabině ze světlého a tmavého dřeva může pohodlně rozjímat dvě až sedm osob. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici zážitková sprcha s vodopádem a bočními tryskami.

Součástí privátní sauny je útulná relaxační místnost s posezením a relaxačním lůžkem pro maximální pohodlí. K dispozici je denní a odpočinkový tisk. Občerstvení si můžete kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou, v nabídce jsou kromě osvěžujících alkoholických a nealkoholických nápojů také kvalitní zážitková vína, sendviče či sladké dobroty.

Biopozitivní účinky sauny

Sauna je zcela jistě ta nejdokonalejší očista, jak duševní, tak fyzická. Působí blahodárně na fyzický i psychický stav člověka - bolest i napětí povolí, ztuhlé svalstvo se regeneruje, tělo se detoxikuje a vy si báječně odpočinete. Sauna posiluje imunitu, rozšiřuje cévy, zklidňuje činnost srdce, uvolňuje dýchací cesty, ale také potlačuje nespavost a nervozitu.

JAK POUŽÍVAT SAUNOVOU KOSMETIKU?

 • Před aplikací peelingů si rozprostřete v privátní sauně prostěradlo, na které si poté usednete.
 • Sůl, med nebo yogurt gel aplikujte na potem zvlhlou pokožku těla při pobytu v saunové kabině.
 • Po aplikaci nechejte několik minut absorbovat do pokožky a poté proveďte jemnou masáž celého těla, která podpoří vstřebání léčivých látek a vyhlazení pleti.
 • V rámci ochlazovacího procesu případné zbytky přípravku důkladně smyjte vlažnou vodou v prostoru sprch.

 

Infinit SAUNOVÁ KOSMETIKA

Zpestřete si váš pobyt v privátní sauně speciální Infinit kosmetikou ve formě saunovacích peelingů, másel a medů určených k prohloubení účinků saunování.

Působením tepla v privátní sauně dochází k prokrvení pokožky a otevírání pórů, ze kterých se spolu s potem vyplavují toxiny. Díky unikátnímu složení našich peelingů se tělo zbavuje škodlivých látek z hlubších vrstev a zároveň pokožka vstřebává léčivé a zkrášlující látky obsažené v peelingových solích a medech. Aromatické složky peelingů zajistí, že se návštěva sauny ponese v harmonii péče o tělo i ducha.

 • SAUNOVACÍ TĚLOVÉ A OBLIČEJOVÉ MÁSLO

Poskytují vaší pokožce a pleti hydratačně regenerační péči a zanechávají ji sametově hebkou. Jsou obohaceny příjemnými a zcela přírodními vůněmi, které vás budou doprovázet ještě dlouho po aplikaci. Saunové máslo není potřeba smývat, krásně se vsáknout do Vaší pokožky. 

 •   BIO brusinka s ostružinou (regenerační)
 •   BIO cedr s citrusy (prokrví vaši pokožku)

CENA : Balíček pro 1 osobu 49 Kč

 (v ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla)

 • TĚLOVÉ MEDY

Med je označován jako přírodní všelék s blahodárnými účinky. Tělový med s éterickým olejem pokožku vyživuje, zjemňuje a čistí. Ještě dlouho po použití tak zůstane pokožka jemná a hladká. Vybrat si můžete z těchto vůní: 

 • Borovice
 • Levandule

CENA : Balíček pro 1 osobu 49 Kč 

 (v ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla)

 • TĚLOVÝ PEELING

Peelingy s himalájskou solí zbaví dokonale pokožku odumřelých buněk, podpoří proces detoxikace a umocní prokrvení. Díky tomu dochází k vyhlazení kůže, jejímu zpevnění a očištění od škodlivých usazenin. Vybrat si můžete z těchto vůní: 

 •    BIO brusinka s ostružinou (regenerační)
 •    BIO cedr s citrusy (prokrví vaši pokožku)
 

CENA :  Balíček pro 1 osobu 49 Kč

 (v ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla)