Sledujete nás na facebooku

Infinit relaxační Masáže a procedury

V našem wellness centru vám přední odborníci nabízejí masáže relaxační, detoxikační a speciální masáže.

 Díky dvěma vedle sebe umístěným masážním místnostem mohou jít dvojice na masáž současně. Profesionální maséři vás přivítají v provoněné masérně s tlumeným osvětlením a příjemnou relaxační hudbou.

Infinit masáž

Naší specialitou je Infinit masáž, individuálně zaměřená na problémové partie klienta. Je založená na osobním přístupu, s cílem nejen odstranit váš konkrétní problém, ale hlavně najít jeho příčinu, aby se obtíže přestaly vracet. Při Infinit masáži vám profesionální maséři ‚namíchají‘ jednotlivé techniky přímo na míru tak, aby co nejlépe uvolnili svaly a ulevili vašim zádům či končetinám. Dopřejte si Infinit masáž a na chvíli zapomenete na celý svět. Bolesti ustoupí, tělo si odpočine a zregeneruje a vy budete odcházet jako znovuzrození. Procedury trvají 25, 55, 85 a 110 minut.

speciální masáže

  •  Aromaterapeutická olejová masáž  

Aromaterapeutická masáž blahodárně působící na vaše tělo a mysl se provádí v souladu s klasickými masérkými hmaty za použití éterických olejů. Spojuje prvky masáže s účinky léčivých extraktů bioéterických olejů. Slouží pro povzbuzení těla i mysli. Nabízíme 55 a 85 minutové masáže. 

  • Antistresová masáž

Antistresová masáž má příznivý vliv na lidskou psychiku při únavě, stresu a vyčerpání způsobených každodenním shonem. Nabízíme 25 a 55 minutové masáže.

  •   Masáž pro těhotné  

Masáž je určena pro těhotné a ženy po porodu, doporučujeme po 3. měsíci těhotenství do 7. měsíce těhotenství. Masíruje se šíje, záda v hrudní oblasti a mezižeberní svaly, plosky nohou a jemná masáž olejíčkem proti popraskání kůže na bříšku a stehnech. Nabízíme 25 a 55 minutové masáže. 

  • Gejšino tajemství

Gejšino tajemství je rituál s vůní magnólie a ovocnými tóny sloního jablka s BIO kaméliovým olejem. 

Příjemná masáž s nahřátými bylinnými měšci a zábalem z výživného másla, dodá vaší pokožce potřebnou hydrataci. Rituál uvolní nejen tělo, ale i mysl. Rituál se provádí v  délce 85 minut.


 

     

RELAXAČNÍ MASÁŽNÍ PROCEDURY

  •  Havajská masáž horkými lávovými kameny  

Horké lávové kameny se po nahřátí přikládají na důležitá energetická místa, nebo místa na těle, kde se předpokládá zvýšené ukládání napětí ve svalech a tedy místa, kde jsou časté svalové bolesti nebo se zde ukládá svalové napětí. Nabízíme 50 a 80 minutové masáže.

  • Rituál "Freya" - rituál inspirovaný tradicemi severských zemí

 Jedinečná kombinace olejů, bambuckého másla, BIO ostružinového oleje a oleje ze semínek divoké ostružiny bude pro vaši pokožku doslova balzámem. Před masáží vaši pokožku připravíme suchým kartáčováním, které ji krásně prokrví a bude tak okamžitě o mnoho jemnější a hladší. Dále už se můžete nechat unášet masáží příjemně nahřátým olejem. Rituál trvá 55 minut.

V rámci tohoto rituálu je používána čistě přírodní a jedinečná Infinit kosmetika, která je vyráběna aromaterapeutkou exkluzivně pro Infinit!

  • Rituál Zámecká paní

Rituál s jemnou vůní květů růže, která v nás probouzí pocit ženskosti. V průběhurituálu vám očistíme pokožku a zaměříme se na relaxační masáž obličeje, šíje arukou. Po této péči bude vaše pleť zářit a vy se budete cítit dokonale odpočinutáa zklidněná. Rituál trvá 55 minut.

 

DETOXIKAČNÍ MASÁŽE

  • Medová detoxikační masáž 

Účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, nezdravém životním stylu, chronických nemocech a únavě. Nejde o klasickou masáž, může být mírně bolestivá. Masáž trvá 55 minut.

 

CENÍK MASÁŽÍ NAJDETE ZDE.

 

DÁRKOVÉ POUKAZY NA MASÁŽE A DALŠÍ ZÁŽITKY NAJDETE NA E-SHOPU INFINITDARKY.CZ