Sledujete nás na facebooku

infinit Privátní sauna

Privátní sauna v krčském zámečku

Nabízí ničím nerušenou relaxaci pro páry i skupinku přátel. V prostorné saunové kabině ze světlého dřeva může pohodlně rozjímat dvě až sedm osob.

Součástí zámecké privátní sauny je útulná odpočívárna s posezením a relaxačními lůžky pro maximální pohodlí. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici ledový bazének s vodopádem. Ve wellness centru jsou v nabídce dvě privátní sauny.

Občerstvení přímo ze zámecké kuchyně je možné kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou, v nabídce jsou kromě osvěžujících alkoholických a nealkoholických nápojů také kvalitní zážitková vína.

Privátní saunu lze propojit s relaxací ve druhé wellness zóně - ve vířivém whirlpoolu.

 

JAK POUŽÍVAT SAUNOVOU KOSMETIKU?

Před aplikací peelingů si rozprostřete v privátní sauně prostěradlo, na které si poté usednete.
Peeling (sůl, med) aplikujte na potem zvlhlou pokožku těla při pobytu v saunové kabině.
Po aplikaci nechejte několik minut absorbovat do pokožky a poté proveďte jemnou masáž celého těla, která podpoří vstřebání léčivých látek a vyhlazení pleti.
V rámci ochlazovacího procesu případné zbytky přípravku důkladně smyjte vlažnou vodou v prostoru sprch.

DÁRKOVÉ POUKAZY NA PRIVÁTNÍ ZÓNY A DALŠÍ WELLNESS ZÁŽITKY NAJDETE NA E-SHOPU INFINITDARKY.CZ


INFINIT SAUNOVÁ KOSMETIKA

Zpestřete si váš pobyt v privátní sauně speciální Infinit kosmetikou ve formě saunovacích peelingů, másel a medů určených k prohloubení účinků saunování.

Působením tepla v privátní sauně dochází k prokrvení pokožky a otevírání pórů, ze kterých se spolu s potem vyplavují toxiny. Díky unikátnímu složení našich peelingů se tělo zbavuje škodlivých látek z hlubších vrstev a zároveň pokožka vstřebává léčivé a zkrášlující látky obsažené v peelingových solích a medech. Aromatické složky peelingů zajistí, že se návštěva sauny ponese v harmonii péče o tělo i ducha.

  • SAUNOVACÍ TĚLOVÉ A OBLIČEJOVÉ MÁSLO

Poskytují vaší pokožce a pleti hydratačně regenerační péči a zanechávají ji sametově hebkou. Jsou obohaceny příjemnými a zcela přírodními vůněmi, které vás budou doprovázet ještě dlouho po aplikaci. Saunové máslo není potřeba smývat, krásně se vsáknout do Vaší pokožky. 

  •   BIO brusinka s ostružinou (regenerační)
  •   BIO cedr s citrusy (prokrví vaši pokožku)

CENA : Balíček pro 1 osobu 49 Kč

 (v ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla)

  • TĚLOVÉ MEDY

Med je označován jako přírodní všelék s blahodárnými účinky. Tělový med s éterickým olejem pokožku vyživuje, zjemňuje a čistí. Ještě dlouho po použití tak zůstane pokožka jemná a hladká. Vybrat si můžete z těchto vůní: 

  • Borovice
  • Levandule

CENA : Balíček pro 1 osobu 49 Kč 

 (v ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla)

  • TĚLOVÝ PEELING

Peelingy s himalájskou solí zbaví dokonale pokožku odumřelých buněk, podpoří proces detoxikace a umocní prokrvení. Díky tomu dochází k vyhlazení kůže, jejímu zpevnění a očištění od škodlivých usazenin. Vybrat si můžete z těchto vůní: 

  •    BIO brusinka s ostružinou (regenerační)
  •    BIO cedr s citrusy (prokrví vaši pokožku)
 

CENA :  Balíček pro 1 osobu 49 Kč

 (v ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla)