Sledujete nás na facebooku

Infinit privátní zóny

Infinit Rozlučky se svobodou

I malá oslava se může stát velkým zážitkem, i loučení může být příjemné. Díky originálnímu prostředí krčského zámku a příjemné obsluze se vaše oslava stane jedinečnou vzpomínkou pro všechny zúčastněné. Rozlučku se svobodou zde připravíme přesně podle vašich přání a představ...

V romantickém zámeckém sklepení na vás čeká privátní wellness centrum, kde si můžete objednat pouze sami pro sebe privátní saunu, privátní whirlpool, masáže, a to vše doplnit o výtečné občerstvení a lahodné nápoje.

Kapacita jednotlivých zón:

  •  whirlpool až pro 5 osob
  •  finská sauna pro 6 až 8 osob
  •  privátní zóna (sauna, whirlpool) až pro 15 osob
  •  celé wellness (2x sauna, 2x whirlpool, 2x masérna)

 Pro nevěstu či ženicha vstup do wellness zón ZDARMA!

 V případě zájmu o sestavení rozlučky se svobodou či jiné oslavy se prosím obraťte na naší provozní manažerku Michaelu Kulhánkovou na e-mail: kulhankova@infinit.cz, která vám ráda sestaví nabídku na míru. 

 

Privátní zážitková show se sauna mistrem světa

Jaké to je zažít v sauně něco netradičního a ojedinělého za doprovodu sauna mistra světa roku 2017? Wellness na zámku pořádá zážitkové saunování spolu s mistrem světa v saunových ceremoniálech pro páry či přátelé v privátní sauně, kde mají k dispozici prostor sauny, bazének k ochlazení, relaxační lůžko a whirlpool. Během 110 minut vystoupí sauna mistr se třemi unikátními ceremoniály. Mimo to je pro klienty připraveno občerstvení ve formě čerstvého ovoce, neomezený aquabar a víno či sekt. 

PRIVÁTNÍ ZÓNY PRO SKUPINY

Využijte možnosti spojit saunu a whirlpool v jednu zónu a vytvořte si vlastní wellness pro sebe nebo své přátele.

Kombinace dvou privátních zón (privátní whirlpool + sauna) je vhodná pro 2 až 15 osob. V případě kombinace všech čtyř privátních zón, maséren a prostoru baru vám může být k dispozici ojedinělé wellness centrum až pro 35 osob.

Zde si můžete užít se svými přáteli finskou a tropickou saunu, osvětlené ochlazovací bazénky, vodopád po saunování či menší a větší vířivý whirlpool...

K dispozici vám navíc mohou být dvě až čtyři masérky, které vám zpestří relaxační zážitek s přáteli. Vybírat můžete z nepřeberného množství relaxačních a exotických masáží.

 

Jak to chodí ve Wellness zámku?

Zóny je možné rezervovat zvlášť nebo je propojit v jednu privátní zónu, popřípadě je vám k dispozici celé wellness, kde vám budou k dispozici dvě finské sauny, dva whirlpooly a dvě masérny se širokou nabídkou masáží od klasických, přes relaxační až po zážitkové.

V privátní finské sauně se můžete zchladit v ledovém bazénku či pod sprchou, a poté rozjímat na prostorném relaxačním lůžku. U whirlpoolu je k dispozici posezení a sprcha. Během vaší rozlučky vám bude k dispozici obsluha na baru, jež vás ráda bude zásobovat nápoji i občerstvením, které je zajištěno přímo ze zámecké restaurace ve formě bohatého rautu, který si sami vyberete. V rámci rozlučky je v nabídce neomezený aqua bar a ostatní alkoholické i nealkoholické nápoje dle vašeho přání. Výběr je čistě jen na vás!

Pokud si budete chtít vaší oslavu „protáhnout“, můžete si objednat ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu a celý zážitek zakončit ranní bohatou snídaní v zámecké restauraci.