Novinky

Vánoční wellness dárky

Array

Jsou věci, které potěší snad každého z nás...
Dárkové poukazy do wellness světa Infinit můžete zakoupit jak u nás na recepci, tak i online z pohodlí domova na www.infinitdarky.cz

Tým Infinit


Užijte si zbrusu nový rituál

Array

Rituál Zámecká paní 55 min

Rituál s jemnou vůní květů růže, která v nás probouzí pocit ženskosti. V průběhu rituálu vám očistíme pokožku a zaměříme se na relaxační masáž obličeje, šíje a rukou. Po této péči bude vaše pleť zářit a vy se budete cítit dokonale odpočinutá zklidněná.


Podzim na zámku

Array

U nás na zámku už o sobě dává podzim vědět, a tak pro vás rozehříváme naše sauny už od 10 hodin dopoledne. 

 

Těšíme se na vaši návštěvu. Tým Infinit


INFINIT ROZLUČKY SE SVOBODOU

Array

I malá oslava se může stát velkým zážitkem, i loučení může být příjemné. Díky originálnímu prostředí krčského zámku a příjemné obsluze se vaše oslava stane jedinečnou vzpomínkou pro všechny zúčastněné. Rozlučku se svobodou zde připravíme přesně podle vašich přání a představ...

V romantickém zámeckém sklepení na vás čeká privátní wellness centrum, kde si můžete objednat pouze sami pro sebe privátní saunu, privátní whirlpool, masáže, a to vše doplnit o výtečné občerstvení a lahodné nápoje.

Kapacita jednotlivých zón:

-          whirlpool až pro 5 osob

-          finská sauna pro 6 až 8 osob

-          privátní zóna (sauna, whirlpool) až pro 15 osob

-          celé wellness (2x sauna, 2x whirlpool, 2x masérna)

 V případě zájmu o sestavení rozlučky se svobodou či jiné oslavy se prosím obraťte na naší provozní manažerku wellness na zámku Alexandru Kinkalovou na e-mail: kinkalova@infinit.cz nebo volejte na tel.: +420 608 822 291, ráda vám sestaví nabídku na míru. 

 Pro nevěstu či ženicha vstup do wellness zón ZDARMA!


Nová relaxační lůžka

Array

V našem zámeckém sklepení jsme pro vás nová relaxační lůžka u whirlpoolů, kde se můžete pohodlně položit a rozjímat během relaxace v našich privátních zónách.

Vaši wellness zónu si můžete rezervovat na telefonním čísle: +420 734 684 134.

Těšíme se na vaší návštěvu!

Další fotografie

Array
Array
Array

Infinit kosmetika v novém

Array

Vážení zákazníci, 
Představujeme vám naši exkluzivní Infinit kosmetiku v novém obalu. Uvnitř je ale stále unikátní přírodní kosmetika vyrobená aromaterapeutkou exkluzivně pro Infinit. Je založena na 100% přírodní bázi v podobě nejkvalitnějších surovin, jako jsou rostlinné oleje v BIO kvalitě, rostlinná másla a přírodní éterické oleje. Jedinečná kombinace olejů pokožku dokonale vyživuje, hydratuje, zpomaluje proces stárnutí kůže a po použití činí pokožku vláčnou, pružnou a sametovou. Saunování vaši pokožku na výživu skvěle připraví, stačí si tak jen vybrat, který produkt vám voní nejvíce.


Infinit Zámecká novinka

Array
  • Rituál Relaxace s lávovými kameny 55 min 

Unikátní spojení Infinit relaxační a kosmetické masáže, zaměřující se na problémové partie vašeho těla.

Teplý tlak lávových kamenů ihned proniká hluboko do svalů a tím dochází k rychlému a intenzivnímu uvolnění, prokrvení a vyživení svalů v oblasti obličeje, krku a dekoltu.

Ze svalů jsou vyplavovány únavové látky, zejména kyselina mléčná - pleť viditelně omlazuje a regeneruje.

Toto unikátní spojení Vám přinese krásné uvolnění a budete odcházet odpočatí a plní energie.

Více informací naleznete zde


Infinit Wellness pobyty či víkendy

Array

Vybírejte z nabídky wellness pobytů v zámeckém hotelu Chateau St. Havel. Specialitou wellness hotelu Chateau St.Havel jsou romantické wellness pobyty a víkendy pro dva. Zkombinujte si tak relaxaci v privátním wellness centru s pobytem v čtyřhvězdičkovém zámeckém hotelu v krásném prostředí anglického parku.

 

 

Více informací naleznete zde: www.infinitpobyty.cz