Sledujete nás na facebookuNovinky

E-SHOP V NOVÉM...

Array

E-SHOP www.infinitdarky.cz v novém

Jako malý předvánoční dárek pro vás máme nový a přehlednější e-shop. Nakupovat můžete z pohodlí domova a bez stresu. #wellnessinfinit 


Infinit Zámecká novinka

Array
  • Rituál Relaxace s lávovými kameny 55 min 

Unikátní spojení Infinit relaxační a kosmetické masáže, zaměřující se na problémové partie vašeho těla.

Teplý tlak lávových kamenů ihned proniká hluboko do svalů a tím dochází k rychlému a intenzivnímu uvolnění, prokrvení a vyživení svalů v oblasti obličeje, krku a dekoltu.

Ze svalů jsou vyplavovány únavové látky, zejména kyselina mléčná - pleť viditelně omlazuje a regeneruje.

Toto unikátní spojení Vám přinese krásné uvolnění a budete odcházet odpočatí a plní energie.

Více informací naleznete zde


netradiční rozlučka se svobodou

Array

Hledáte netradiční a ojedinělé místo pro vaši rozlučku se svobodou? Oslavte společně se svými přáteli loučení se svobodou v exkluzivním prostředí privátního wellness Chateau St. Havel.

Díky originálnímu prostředí a příjemné obsluze se vaše oslava stane jedinečnou vzpomínkou pro všechny zúčastněné. Rozlučku se svobodou připravíme přesně podle vašich přání a představ...

Můžete si objednat privátní finskou saunu s ledovým bazénkem, privátní whirlpool a masáže.
Zóny je možné rezervovat zvlášť nebo je propojit dohromady v jednu privátní zónu, popřípadě celé wellness, kde vám budou k dispozici dvě finské sauny, dva whirlpooly a dvě masérny s nepřebernou nabídkou masáží od klasických, přes relaxační až po zážitkové masáže.

Občerstvení vám zajistíme přímo z naší zámecké restauraci ve formě bohatého rautu.

Pro nevěstu či ženicha vstup do wellness zón ZDARMA!

 

Více informací naleznete zde


Infinit Wellness pobyty či víkendy pro d

Array

Vybírejte z nabídky wellness pobytů v zámeckém hotelu Chateau St. Havel. Specialitou wellness hotelu Chateau St.Havel jsou romantické wellness pobyty a víkendy pro dva. Zkombinujte si tak relaxaci v privátním wellness centru s pobytem v čtyřhvězdičkovém zámeckém hotelu v krásném prostředí anglického parku.

 

 

Více informací naleznete zde: www.infinitpobyty.cz


kosmetika po saunováni by Infinit

Array

Saunování přináší tělu velký ozdravný a čistící účinek. Po saunování je pokožka skvěle připravena pro přijímání výživných látek.Podpořte účinky sauny speciální, 100% přírodní, luxusní a jedinečnou kosmetikou inspirovanou tradicemi severských zemí.

Kosmetika po saunování obsahuje ty nejkvalitnější rostlinné oleje jako je bio brusinkový olej, olej ze semínek divoké ostružiny nebo rakytníkový olej.

Hýčkejte a vyživujte svou pokožku silou severské přírody.

Jedinečná kombinace olejů pokožku dokonale vyživuje, hydratuje, zpomaluje proces stárnutí kůže a po použití činí pokožku vláčnou, pružnou a sametovou.

Více informací naleznete na: www.infinitdarky.cz